ТзОВ ВКП ВКВ-Сервіс
На головну Контакти Карта сайту
Художнє литво з брондзи, латуні та чавуну
Про компанію Каталог Зразки продукції Клієнтам Корисне Контакти
Адреса: м. Львів
вул. Промислова 25
Корисне /

Корисна інформація

Литво

Ливарне виробництво металів є найбільш стародавнім з ремесел. На території стародавнього Єгипту металурги були знайомі з виплавкою міді з руди вже близько 5000 років до нашої ери. В якості матеріалу для форм застосовувалася глина і м'які породи каменю. Пройшли тисячоліття, але і сьогодні литі вироби з різних металів затребувані і користуються незмінним попитом та увагою.

Наше підприємство займається виготовленням художніх виливків з чавуну, бронзи, латуні, алюмінію по різним технологічним процесів.

Найбільш поширеним методом отримання литва є формовка в піщано-глиняну суміш. При цьому способі лиття спочатку виготовляється модель майбутнього виробу. Матеріалом для моделі може служити гіпс, дерево, пластик чи будь-який інший матеріал, що дозволяє отримати відбиток в ливарній формі. Потім модель встановлюють на підмодельну плиту, накривають опок і засипають формувальних складом. Склад механічно ущільнюється. Після цього опок знімають з підмодельної плити, і збирають у ливарну форму. У готову форму заливають рідкий метал. Після його остигання, виливок витягають із форми, очищають від залишків формувальному суміші, видаляють елементи літників системи, яка забезпечила надходження металу в форму. За цією технологією у нас на виробництві виготовляються балясини, огорожі, козирки та інші художні вироби всіх типорозмірів.

Вироби більш відповідального призначення ми виготовляємо методом формування в холодно-твердіючій суміші (ХТМ). Метод заснований на змішуванні формувального піску з фурановимі і фенольні смолами холодного твердіння. ХТМ-процес використовується для отримання виливків з дрібною деталізацією малюнка за рахунок більш твердої поверхні форми. За цією технологією ми отримуємо експериментальні одиничні вироби середньої величини: балясини, облицювальні панелі для камінів, дрібне художнє лиття.

Для отримання складних, об'ємних виробів ми використовуємо технологію «Виплавляємих моделей». Суть цього процесу полягає в виготовленні одноразової моделі з воску. На неї в декілька шарів наноситься кварцовий пісок. В якості сполучного, використовується спеціальна вогнетривка суспензія. Після висихання форми, віск витаплівается, а сама форма прокалівается. В утворену порожнину заливається метал.

Кожне литво ретельно зачищається і обробляється. За бажанням, чавунні вироби грунтуються і фарбуються в вибраний Вами колір. Бронза і латунь полірується і при необхідності патінується.

Кожен відвідувач може вибрати виріб який цікавить його з наших каталогів або надати свої ескізи, креслення. Ваші ідеї і побажання, навіть виражені просто словами, втіляться в металі, завдяки нашим дизайнерам, скульпторам, конструкторам.

Альтанки
Ліхтарі
Підставки під квіти
Вуличне освітлення
Барбекю та корзини
Головна Про компанію Каталог Зразки продукції Клиєнтам Корисне Контакти Карта сайту
© ТзОВ "ВКП "ВКВ-Сервіс" 2008